Головна / Новини / Засідання профспілчан у Степашках

Медіа-центр

Засідання профспілчан у Степашках

Профспілковий комітет ПАТ «Вінницяобленерго» днями провів своє чергове засідання. Захід був виїзним і відбувся у селі Степашки Гайсинського району на базі відпочинку «Енергетик». Учасники засідання, а це керівний склад профкому Товариства та голови цехкомів усіх районних електромереж, обговорили низку питань профспілкового життя. Зокрема йшлося про літній відпочинок та оздоровлення енергетиків. За словами голови профкому ППО Олександра Вдовиченка за літній період лише у Степашках вже встигло відпочити 556 працівників з родинами.

- У серпні-вересні кількість відпочивальників зросте. Може тому, що в цих краях саме у цю пору дуже багато грибів. Ліс тут чудовий - сосновий. А може тому, що тут є річка, чиста вода і чимало риби. Прекрасні природні краєвиди ваблять і кожен знаходить тут щось своє, - сказав Олександр Вдовиченко.

Учасники профспілкового засідання також мали можливість ознайомитися з природними та побутовими умовами Степашківського відпочинку. На думку багатьох, він нічим не гірше від заморського та має свої особливі переваги. Лише наголосили на важливості дотримання норм поведінки відпочивальників та правил безпечного поводження на воді.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ