Головна / Новини / Зауваження та пропозиції до проекту Плану розвитку на 2020-2024 рр.

Медіа-центр

Зауваження та пропозиції до проекту Плану розвитку на 2020-2024 рр.

Зауваження та пропозиції щодо включення додаткових заходів до проекту Плану розвитку оператора системи роподілу АТ "Вінницяобленерго" на період 2020-2024рр.

У відповідності до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, АТ «Вінницяобленерго» 27.03.2019 року опубліковано повідомлення про початок проведення відкритого обговорення включення додаткових заходів до проекту Плану розвитку оператора системи роподілу АТ "Вінницяобленерго" на період 2020-2024рр. рік. Детальніше...

З моменту оприлюднення, приймалися зауваження та пропозиції щодо включення зазначених додаткових заходів до проекту Плану розвитку оператора системи роподілу АТ "Вінницяобленерго" на період 2020-2024рр.

По завершенні даного терміну відбулося засідання Комісії з питань організації та проведення відкритого обговорення включення додаткових заходів до Плану розвитку оператора системи роподілу АТ "Вінницяобленерго" на період 2020-2024рр.

Протокольне рішення Комісії знаходиться за наступним посиланням.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Список електропостачальників
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації