Головна / Новини / Змагання Х Спартакіади тривають

Медіа-центр

Змагання Х Спартакіади тривають

15 травня на спортивних майданчиках м. Іллінці пройшли другі зональні змагання Х Спартакіади ПАТ "Вінницяобленерго. У семи видах спорту  змагались команди  Управління Товариства, Гайсинських, Замостянських, Ілллінецьких, Калинівських, Козятинських, Липовецьких, Немирівських, Погребищенських, Оратівських електромереж.

Традиційно  відкрив  спортивні змагання енергетиків директор з персоналу Віталій Хребтій. Саме завдяки йому  Спартакіада  проходить в Товаристві вже вдесяте.  Потім учасників змагань привітали  голова райдержадміністрації Іллінецького району Ігор Булгаков та мер міста Сергій Яременко.

Всі команди викладались на повну, азартна боротьба точилась у футбольних та волейбольних змаганнях. Найвищого градусу досягли емоції під час перетягування канату. Не менш цікавими виявились змагання з шахів та шашок.  Найсильніші  енергетики брали участь у змаганнях з гирьового спорту. Найспритніші – у настільному тенісі.

Спортивний день завершився нарогодженням переможців. Перше місце виборола команда Управління, друге – команда Замостянських електромереж. Третє – у команди Немирівських ЕМ. Команди-переможці візьмуть участь у фіналі Спартакіади, який відбудеться 5 червня на базі Літинських ЕМ.   

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ