Головна / Новини / Змагання Х Спартакіади тривають

Медіа-центр

Змагання Х Спартакіади тривають

15 травня на спортивних майданчиках м. Іллінці пройшли другі зональні змагання Х Спартакіади ПАТ "Вінницяобленерго. У семи видах спорту  змагались команди  Управління Товариства, Гайсинських, Замостянських, Ілллінецьких, Калинівських, Козятинських, Липовецьких, Немирівських, Погребищенських, Оратівських електромереж.

Традиційно  відкрив  спортивні змагання енергетиків директор з персоналу Віталій Хребтій. Саме завдяки йому  Спартакіада  проходить в Товаристві вже вдесяте.  Потім учасників змагань привітали  голова райдержадміністрації Іллінецького району Ігор Булгаков та мер міста Сергій Яременко.

Всі команди викладались на повну, азартна боротьба точилась у футбольних та волейбольних змаганнях. Найвищого градусу досягли емоції під час перетягування канату. Не менш цікавими виявились змагання з шахів та шашок.  Найсильніші  енергетики брали участь у змаганнях з гирьового спорту. Найспритніші – у настільному тенісі.

Спортивний день завершився нарогодженням переможців. Перше місце виборола команда Управління, друге – команда Замостянських електромереж. Третє – у команди Немирівських ЕМ. Команди-переможці візьмуть участь у фіналі Спартакіади, який відбудеться 5 червня на базі Літинських ЕМ.   

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ