Головна / Новини / Змагання - то школа майстерності

Медіа-центр

Змагання - то школа майстерності

В структурних одиницях ПАТ “Вінницяобленерго”  тривають відбіркові зональні змагання бригад електромонтерів районних електромереж, які   традиційно проводяться щороку згідно  СОУ-Н МПЕ 40.1.12.104:2005 «Організація роботи з персоналом підприємств електроенергетики”. Їх головна мета - визначення рівня професійної підготовки  майстрів і бригад електромонтерів з експлуатації  розподільних  електромереж, підвищення  кваліфікації персоналу, пошуку резервів виробництва, профілактики  виробничого  травматизму, пропаганди та обміну передовим досвідом. Відбіркова частина  змагань триватиме до кінця травня, а  фінальна розпочнеться 2 червня поточного року на навчально-тренувальному полігоні в СО «Барські ЕМ».  На переможців, які займуть І-ІІІ місця чекають нагороди  та премії,  а  поки змагання за право бути найкращими набирають обертів. Зокрема майстри Немирівських ЕМ  вже встигли довести, хто на що здатен у своїй професійності. Про це повідомив член судівської комісії, інженер ВТГ Немирівських ЕМ Юрій Савчук.

- В наслідок проведених у нас днями змагань, що проходили у чотири етапи,  вже маємо свої результати. Серед 6 бригад, які змагалися за перемогу, кращими стала бригада електромонтерів майстра Болейко М.М. На другій сходинці - бригада майстра Уса П.Г. Третє місце посіла команда майстра Кудраня О.Р., - конкретизував  Юрій Савчук.

Змагання  з професійної майстерності відбулися і в СО “Крижопільські ЕМ”. Безумовну перемогу та перше місце у них здобула бригада електромонтерів майстра розподільчих мереж Клиша М.М., де були відзначені такі працівники як Гудований М.В. та Мужиловський В.М.  

 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Способи передачі показів
Список електропостачальників
Передати покази лічильника
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації