![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 15 лютого обмежень електропостачаня по ГПВ не передбачається._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-02/331410474_561357125954959_676729836331158990_n.jpg?itok=lRjImpjQ)
15 лютого обмежень електропостачаня по ГПВ не передбачається.
14 лютого 2023
Спільними зусиллями енергетикам вдається тримати баланс генерації та споживання, а також здійснювати розподіл електроенергії на необхідному рівні для забезпечення потреб споживачів.
Через відсутність дефіциту потужності ліміти споживання до Вінницької області впродовж поточної доби не доводились. Обмежень електропостачання поки не передбачається.
Разом з тим наголошуємо, що ситуація в енергосистемі країни залишається складною, тому не варто забувати про раціональне використання електроенергії!