![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Актуально - для споживачів_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2019-04/1.jpg?itok=c8_Uzm0M)
Актуально - для споживачів
25 квітня 2019
Директор комерційний ПАТ "Вінницяобленерго" Олексій Тарарака був у прямому ефірі радіокомпанії "Місто над Бугом". Розповів про те, як правильно знімати показники з лічильників, куди їх подавати, що буде з боржниками, а також - які зміни найближчим часом чекають на споживачів від діяльності підприємства, що нині займається виключно розподілом електричної енергії. Прослухати всю розмову можна за посиланням: https://www.facebook.com/radiomistonadbugom/videos/575763686254559/