![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Андрій Поліщук провів нараду з керівним персоналом Товариства_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2019-05/bez_ymeny-1.jpg?itok=BxKMkee4)
Андрій Поліщук провів нараду з керівним персоналом Товариства
31 травня 2019
В управління АТ «Вінницяобленерго» відбулась виробнича нарада з керівним складом підприємства, яку провів генеральний директор Андрій Поліщук. Головною темою було - обговорення питання щодо реорганізації структурних одиниць Товариства з детальним аналізом стану готовності технічно-інформаційної бази до цього важливого процесу.
Учасники наради обговорили також інші нагальні питання, що стосуються поточної роботи підприємства.