![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 АНДРІЙ ПОЛІЩУК: «Ворог обрав підступну тактику, але енергосистема у нас надійна і вона захищена"._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2022-10/311567789_494236946054500_197946814304883035_n.jpg?itok=J-3U_UfN)
АНДРІЙ ПОЛІЩУК: «Ворог обрав підступну тактику, але енергосистема у нас надійна і вона захищена".
20 жовтня 2022
«Ворог обрав підступну тактику, але енергосистема у нас надійна і захищена. Усі наші служби спільно з обласною військовою адміністрацією та органами місцевого самоврядування у тісній співпраці. Працюємо злагоджено, мов один механізм. І ми все витримаємо!» - наголосив генеральний директор АТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук в ефірі радіокомпанії «Місто над Бугом». У розмові із журналістом проекту «Рефлекторія» Іваном Педоруком керівник обленерго змістовно розповів про роботу енергетиків Вінниччини в умовах військового стану, про поточну ситуацію в енергетиці. Більш детально послухати і подивитися можна за посиланням.