![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Аварійно-відновлювальні роботи продовжуються._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-01/1111111111.jpg?itok=T0fecwfe)
Аварійно-відновлювальні роботи продовжуються.
16 січня 2023
Станом на 18.00 годину поточної доби в області залишаються знеструмленими через наслідки несприятливих погодних умов (обледеніння) 29 повітряних ліній ЛЕП 10-04кВ. 83 населених пункти поки залишаються без електропостачання. Переважна їх більшість на території Жмеринських ЕМ (Барська дільниця) - 17 повітряних ліній, з них 5 частково, та Могилів-Подільських ЕМ (Могилів-Подільська, Мурованокуриловецька, Чернівецька, Ямпільська дільниці) - 12 повітряних ліній, з них 6 частково.
Над відновленням електропостачання у пошкоджених від стихії мережах працюють усі аварійно-ремонтні бригади та спецтехніка АТ "Вінницяобленерго".