![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 БІЛЬ ВТРАТИ…_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-07/photo-kopiya.jpg?itok=MTnJ5LSY)
БІЛЬ ВТРАТИ…
На щиті до Вінниці повертається зі Сходу наш працівник, електромонтер з обслуговування підстанцій міського кільця ГЕННАДІЙ СЕРГІЙОВИЧ ПАНКОВ, 1976 року народження. Звістка, що розриває від болю душу… Не лише тих, хто працював з Геннадієм Сергійовичем, а багатьох вінничан, які знають його родину. Родину гарних, світлих людей - справжніх патріотів своєї країни, яка через цю прокляту війну вкотре зазнала гіркої втрати. 31 січня цього року у боях на Сході загинув син Геннадія Сергійовича – 26-річний Костя ПАНКОВ. В день поховання сина Геннадію Панкову довелося ховати ще й тещу, серце якої не пережило смерті онука… Тепер ось в бою за волю пішов в далечінь і Геннадій Сергійович…
25 років свого життя він віддав мирній праці в енергетиці. Геннадій Сергійович страшенно любив свою роботу, був професіоналом своєї справи. Починав трудову діяльність у службі підстанцій 35 кВ і вище Вінницьких центральних електричних мереж ДАЕК «Вінницяобленерго» одразу після навчання в ВПТУ №11 (1994р.) і служби в лавах Української Армії (1996р.). Працював спочатку електрослюсарем з ремонту устаткування розподільних мереж, а згодом і, до останнього мирного дня, електромонтером обслуговування підстанцій міського кільця. 27 лютого 2022 року Геннадій ПАНКОВ долучився добровольцем до Збройних сил України. Як і його Героїчний син Костя, батько також встав на захист нашої країни і кожного з нас! Міг би і досі працювати, адже відповідно до своєї посади мав бронь. Та не зміг інакше, бо Небайдужий і Справжній!
Весь колектив АТ «Вінницяобленерго» у глибокій скорботі… Втрата непоправна для усіх нас… Щирі співчуття родині ГЕРОЇВ - дружині Геннадія Сергійовича – Світлані Василівні, яка свого часу також працювала в обленерго інженером служби підстанцій, та донечці Крістіні, 2007 р.н. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім'ї та разом з Вами. Низький уклін…
Вічна пам'ять і слава ГЕННАДІЮ СЕРГІЙОВИЧУ ПАНКОВУ – нашому Воїну СВІТЛА, нашому ГЕРОЮ! Ніколи НЕ ЗАБУДЕМО! Царство Небесне та вічний спокій його душі! Прощання з нашим ГЕРОЄМ відбудеться завтра – 12 липня о 14.00 за адресою у Вінниці -вул. Генерала Арабея, 1. Поховання – о 15.00 на “Алеї Слави” кладовища Сабарів.