![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Час передачі показів електролічильника. _0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-07/364614840_652134746903013_4661826058635339202_n.jpg?itok=ov9iBvaZ)
Час передачі показів електролічильника.
31 липня 2023
Шановні побутові споживачі! Повідомляємо, що з 30 липня і до 3 серпня включно триватиме період передачі показів приладів обліку електроенергії. Про усі способи передачі завжди можна дізнатися з нашого сайту .
Радимо найшвидший і найпрактичніший – через дистанційно-електроні онлайн-сервіси - Viber і Telegram
З Viber-бот АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» Ви також зможете виконати низку ще й інших операцій, а саме - оплатити рахунок, дізнатися про вимкнення в мережі, подати заявку про відсутність електроенергії тощо.
Будь ласка, передавайте покази вчасно! Це забезпечить Вам гарантію коректного формування рахунку за спожиту електроенергію.
Здоров’я усім, перемоги і мирного неба!