![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 День скорботи і вшанування жертв війни в Україні._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-06/105023514_1401711550018830_8909979975155898642_n.jpg?itok=YukJ1zq8)
День скорботи і вшанування жертв війни в Україні.
Війна – це завжди біда і руйнування, людське горе і невимовний біль втрат…. Мільйони загиблих у Другій Світовій… За підтвердженими даними, Україна зазнала у ній найбільших втрат. Це 5 мільйонів військових, 5 мільйонів мирних жителів та ще 2 мільйона стали примусовими гастарбайтерами у нацистській Німеччині. На жаль, маємо страшні і непоправні втрати у сучасній ₚосійсько-українській війні, що триває нині…
У цей скорботний день вшановуємо пам’ять усіх загиблих борців, чиє життя і подвиг врятували світ колись і звільняють його тепер від уродських проявів нелюдяності - фашизму, рашизму і варварства.
Згадуємо і наших загиблих колег-енергетиків. НІКОЛИ ЇХ НЕ ЗАБУДЕМО, ВІЧНО ПАМ’ЯТАТИМЕМО і З УСІХ СИЛ РОБИТИМЕМО ВСЕ ДЛЯ ТОГО, аби ЗДОЛАТИ, ПЕРЕМОГТИ і БІЛЬШЕ НІКОЛИ НЕ ПОВТОРИТИ ВІЙНУ!
Працюємо далі заради ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ та її мирного майбутнього!
Колектив АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО».