![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 До 3 січня - час передачі показів електролічильника._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2022-12/317849341_515483037234852_7884883158212951710_n.jpg?itok=EohDZ0Wt)
До 3 січня - час передачі показів електролічильника.
ШАНОВНІ ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ!
Наприкінці місяця, як завжди, нагадуємо про час передачі показів електролічильників. Цього разу він триватиме до 3 січня. Згідно Кодексу комерційного обліку електричної енергії (п.8.6.), побутові споживачі зобов’язані щомісяця зчитувати фактичні покази з лічильників та передавати їх оператору системи розподілу.
Усі способи передачі вказано на офіційному сайті АТ «Вінницяобленерго». Найбільш швидкі та зручні – дистанційно-електронні сервіси VIBER і TELEGRAM.
Бажано передавати покази у чітко зазначені дні, інакше фактичний обсяг розподілу та споживання електричної енергії споживачем за грудень визначатиметься розрахунковим шляхом за значенням середньодобового, а не фактичного обсягу споживання електроенергії.
Якщо у помешканні тимчасово ніхто не проживає і споживання електроенергії не було, тоді надайте попередні дані лічильника.