![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 До дітей – з подарунками!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2017-04/img_2837.jpg?itok=VWFmuVit)
До дітей – з подарунками!
Напередодні Великодня енергетики відвідали Прибузьку спеціальну загальноосвітню школу–інтернат. Директор з питань забезпечення бізнесу ПАТ "Вінницяобленерго" Сергій Даниленко, в.о. заступника директора технічного Олег Казьмірук, начальник відділу матеріально-технічного забезпечення Максим Лисий, начальник служби транспорту і логістики Віталій Мазур та представники прес-групи Товариства подарували дітям паски та солодощі до свята. Зустріли нас радісні і усміхнені обличчя дітей і педагогів великої шкільної родини. Енергетики ПАТ «Вінницяобленерго» вже не в перше завітали до школи-інтернату. Добре знаємо і поважаємо директора школи Нілу Правдюк. Вона піклується про дітлахів і школу вже більше 27-ми років. Директору допомагає дружний колектив педагогів Прибузької школи-інтернату. Кожна дитина отримала подарунок до свята. А нам дітки подарували виготовлені власноруч листівки-привітання та прочитали святкові вірші. І, як вже стало традицією, загальне фото на згадку на сходах школи. До нових зустрічей, малеча!