![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 До Дня родини. _0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-07/1_3.jpg?itok=iwS2D523)
До Дня родини.
170 дітей наших працівників під патронатом профспілкового комітету АТ «Вінницяобленерго» та його районних цехкомів взяли участь у конкурсі малюнка. Присвятили захід Дню родини у рідній Україні. На жаль, вже вдруге поспіль через війну цей день не такий святковий, як колись, і наші не по рокам мудрі діти це розуміють. Проте їхні щирі серця свято вірять у краще!Вони продовжують мріяти, фантазувати і малювати світ майбутнього яскравим та мирним.
Світ без війни, у своїх щасливих родинах, у своій вільній та успішній країні. Хай якнайшвидше уявне стане реальним! Хай КОЖНА УКРАЇНСЬКА РОДИНА БУДЕ ЩАСЛИВОЮ у повному складі та при міцному здоров’ї!
Щодо визначення переможців у конкурсі дитячого малюнка АТ «Вінницяобленерго», то усі наші діти вже є переможцями життя, що триває! Хіба що на згадку про участь у конкурсі кожен з дітлахів отримав невеличкий подарунок. Про це подбали дорослі - керівництво та профспілка Товариства. Залишається дочекатися здійснення мрій з Великою Перемогою!