![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 До фінальних змагань з професійної майстерності готові_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2017-05/img_1891a.jpg?itok=iCBe6fPg)
До фінальних змагань з професійної майстерності готові
26 травня 2017
Визначено ще одного учасника фінальних змагань – бригаду електромонтерів розподільних мереж з Могилів-Подільського.
25 травня на навчально-тренувальному полігоні Чернівецьких ЕМ пройшли останні зональні змагання цьогорічного конкурсу професійної майстерності ПАТ «Вінницяобленерго». Електромонтери з Могилів-Подільських, Мурованокуриловецьких, Чернівецьких, Шаргородських, Ямпільських електромереж показали свою майстерність. За результатами 7 етапів змагань визначили переможця.
Фінальні змагання відбудуться вже наступного тижня на базі Козятинських електромереж. Очікується серйозна конкуренція, адже всі учасники фіналу справжні профі!