![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 До Всесвітнього Дня охорони праці відзначено кращих_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2017-04/img_3571.jpg?itok=ggfAaRpj)
До Всесвітнього Дня охорони праці відзначено кращих
28 квітня 2017
Сьогодні в Україні відзначається Всесвітній День охорони праці. У Вінниці проводяться урочисті заходи з нагоди святкування цієї дати за участі представників обласної та міської влади, обласного управління Держпраці, підприємств міста і області.
Представників ПАТ «Вінницяобленерго», інженерів з охорони праці Мурованокуриловецьких ЕМ Володимира Яворського і Ямпільських ЕМ Віктора Жука, відзначено у номінації «Найкращий працівник». У номінації «Найкраще підприємство» відзначили структурні одиниці Товариства Замостянські ЕМ, директор Леонід Соломонюк, і Тульчинські ЕМ, директор Олександр Чорнописький.
Девіз Дня охорони праці в Україні 2017 року «Удосконалення збору та використання даних про безпеку і гігієну праці».