![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Допомагаємо прикордонникам тримати оборону._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-09/2.jpg?itok=Rn6H89Zy)
Допомагаємо прикордонникам тримати оборону.
04 вересня 2023
АТ "Вінницяобленерго" відзначили міністр Енергетики України Герман Галущенко та Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко, за допомогу із закупівлею техніки, яка вже бере участь у боротьбі з ворогом у Харківській і Луганській областях. АТ "Вінницяобленерго" стало одним із 23 підприємств паливно-енергетичного комплексу України, які зробили грошові внески для допомоги прикордонникам. Закупили 50 БТРів для бригади 15-го мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон».
- Товариство буде й надалі підтримувати захисників нашої держави і робити свій внесок у нашу майбутню велику Перемогу. Інакше ми не вміємо! - зазначив Генеральний директор АТ "Вінницяобленерго" Юрій Касіч.