![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Допоможімо енергосистемі разом!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2024-04/0_4.jpg?itok=_C6-RR1G)
Допоможімо енергосистемі разом!
російська варварська агресія продовжує завдавати значні пошкодження українській енергосистемі. Внаслідок останніх масованих атак ракетами і дронами постраждали теплові та гідроелектростанції, головна роль яких - швидко збільшувати виробництво електроенергії вранці та ввечері, коли споживання стрімко зростає. На жаль, деякі з них вже не зможуть цього робити через руйнування.
Настане час і їх обов’язково відновлять!
І наша енергосистема безпечно запрацює з дотриманням балансу: споживання електроенергії = виробництво електроенергії.
Але поки цього не досягнуто, НЕК "Укренерго" - NPC Ukrenergo закликає українців до розуміння ситуації та енергоощадливості.
Особливо велика потреба в зменшенні споживання є у вечірні години максимального попиту з 19:00 до 22:00.
Друзі, будь ласка, не вмикайте в цей період потужні електроприлади чи користуйтесь ними по черзі. Це допоможе енергосистемі безпечно пройти важкий період.
Разом - ми сила і все здолаємо!