![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Енергетики допомагають армії._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-02/6aa0ddca-a782-4234-b4a0-c3507c87091d-kopiya.jpg?itok=Z3Z063k-)
Енергетики допомагають армії.
АТ «Вінницяобленерго» тримає не лише енергетичний фронт, але й допомагає армії.
Сьогодні до генерального директора нашого Товариства Андрія Поліщука завітали представники сил територіальної оборони Вінницької області. Вони висловили подяку енергетикам за постійну допомогу та підтримку у вирішенні енергетичних питань. Зі свого боку Андрій Поліщук зазначив, що наші захисники завжди можуть розраховувати на всебічну підтримку енергетиків.
З перших днів війни АТ «Вінницяобленерго» підтримує ЗСУ, територіальну оборону, Державну прикордонну службу. Товариство неодноразово перераховувало кошти різним військовим підрозділам, передавало на фронт автомобілі, генератори та інші найнеобхідніші речі.
Віримо у ЗСУ! Віримо в Перемогу і дякуємо кожному захиснику України!
![" "](/sites/default/files/styles/compressor/1024x768/inline-images/579e10a5-2e35-44f9-9b9d-2bc1e8e638b5-kopiya.jpg?itok=tP5EuRXD)
![" "](/sites/default/files/styles/compressor/768x1024/inline-images/7864956a-c7f2-4ddc-88fa-05ec6dddc10d.jpg?itok=qMnyeCYs)