![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Фоторепортаж з музею історії розвитку та становлення енергетики Вінниччини_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2014-06/img_3532.jpg?itok=zzbCcfQ6)
Фоторепортаж з музею історії розвитку та становлення енергетики Вінниччини
20 червня 2014
В музеї історії розвитку та становлення енергетики Вінницької області тільки стіни мовчать, а от всі його експонати - говорять доволі промовисто, якщо хоч на мить затримати на них погляд. За вісім років існування їх тут зібралося чимало.
Кожна річ чи то документ – окрема історія. Всі разом – ціла епоха слави, колосального досвіду та успіху енергетиків Поділля. Той, хто хоч раз відвідає музей - не залишиться без вражень і захоче повернутися сюди ще. І це дуже добре, адже хто не знає своєї історії, той просто не має майбутнього.