![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Голова Держенергонагляду України відзначив високий рівень роботи АТ «Вінницяобленерго»._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-01/0-kopiya.jpg?itok=OUlW5dF-)
Голова Держенергонагляду України відзначив високий рівень роботи АТ «Вінницяобленерго».
З метою ознайомлення із ситуацією в енергетиці Вінниччини днями її відвідав з робочою поїздкою голова Держенергонагляду України Руслан Слободян. Генеральний директор АТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук детально ознайомив гостя з роботою підприємства. Зокрема розповів йому про поточний стан справ енергетиків Вінниччини, деталізував увагу на особливостях розподілу електроенергії споживачам області в умовах дефіциту генерації і обмеження передачі. Також Андрій Поліщук ознайомив Руслана Слободяна з перспективним планом розвитку Товариства і продемонстрував роботу диспетчерської одного із структурних підрозділів Товариства - Вінницьких міських електромереж. Голова Держенергонагляду України відзначив високий рівень організації роботи в АТ «Вінницяобленерго» у цей надзвичайно складний час та відмітив, що досвід Вінницької області заслуговує на поширення серед інших операторів систем розподілу.