![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Корисне нагадування_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2024-05/02.jpg?itok=Z6ggvR2s)
Корисне нагадування
30 травня 2024
Друзі, з 29 травня і до 2 червня включно триватиме передача показів приладів обліку електроенергії за попередній місяць. Не забудьте вчасно їх передати!
За посиланням нагадування як це зробити.
Друзі, з 29 травня і до 2 червня включно триватиме передача показів приладів обліку електроенергії за попередній місяць. Не забудьте вчасно їх передати!
За посиланням нагадування як це зробити.