![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 МАЄМО ГІРКУ ЗВІСТКУ..._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-03/6-geroy_0.jpg?itok=9L6tLOZs)
МАЄМО ГІРКУ ЗВІСТКУ...
23 березня 2023
У боях за Україну загинув наш працівник, майстер II групи Тульчинської дільниці з експлуатації електромереж №3 Тульчинських ЕМ ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ ШЕВЧУК, 1987 р.н.. Окупанти обірвали молоде життя в результаті артилерійського обстрілу, коли Василь Миколайович 15.03.2023 р. разом з побратимами виконував бойове завдання в районі населеного пункту Спірне Донецької області.
Колектив АТ «Вінницяобленерго» висловлює щирі співчуття родині ГЕРОЯ: батькам, дружині Ольгі Юріївні, трьом донечкам, усім рідним, друзям, колегам. У цей скорботний час ми разом з вами. Невимовні наш біль і сум…
Низький уклін ГЕРОЮ за подвиг в ім’я життя! Царство Небесне!
Поховають ВАСИЛЯ МИКОЛАЙОВИЧА ШЕВЧУКА сьогодні у рідному Шпикові.
ВІЧНА і СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ!