![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 МИ НА СВОЇЙ ЗЕМЛІ – БУЛИ,Є І БУДЕМО!!!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-02/24.02.jpeg?itok=tErZAntq)
МИ НА СВОЇЙ ЗЕМЛІ – БУЛИ,Є І БУДЕМО!!!
24 лютого 2023
РІК НЕЗЛАМНОСТІ… Він вже в історії України і світу. Лютий рік, що приніс нам ворожість ганебного сусіда, а з нею - стільки біди, гірких втрат, руйнувань і страждань… Та не зламав нашої волі, не згасив світло любові в наших серцях, не здолав дух свободи, не вбив віри в Україну та українців. Навпаки, зробив нас ще сильнішими і впевненішими у переконанні, що УКРАЇНА – свята, велична і непоборна! І ми на своїй землі – були, є і будемо! Ми міцно об’єднанні незгасною надією та вірою у ПЕРЕМОГУ усі ці 366 днів. З нами СВІТ і з нами ПРАВДА! З тим і далі живемо, працюємо і боремося.
УКРАЇНА БУДЕ ЗАВЖДИ! Слава УКРАЇНІ! Слава її мужнім ЗАХИСНИКАМ, її ГЕРОЯМ!
Генеральний директор АТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук та колектив підприємства.