![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Нагадуємо про останній день передачі даних лічильника за квітень._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-05/118413160_2724640267754642_1307631577814218980_n.jpg?itok=ejHYwqor)
Нагадуємо про останній день передачі даних лічильника за квітень.
03 травня 2023
Шановні побутові споживачі! Нагадуємо, що 3 ТРАВНЯ - ОСТАННІЙ ДЕНЬ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ ЛІЧИЛЬНИКА за спожиту електроенергію у попередньому місяці. Встигніть, будь ласка, передати покази вчасно! Для швидкості скористайтесь нашими дистанційно-електронними онлайн-сервісами - VIBER і TELEGRAM або іншими способами, інформація про які завжди доступна на нашому сайті .
Здоров’я усім, добра, перемоги і мирного неба!