НАС НІКОЛИ І НІКОМУ НЕ ЗДОЛАТИ!
ШАНОВНІ ЕНЕРГЕТИКИ, ВЕТЕРАНИ ГАЛУЗІ, КОЛЕГИ!
Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!
Питання енергетичної безпеки і енергетичної війни нині першочергові, а робота енергетиків – надважлива. Попри терор раші доводиться працювати в надзвичайно складних умовах. Але кожен з нас свято вірить у ПЕРЕМОГУ і докладає максимум зусиль, аби українці були з надійним електропостачанням. Головне, ми разом і ми - СИЛА! У наших гарячих серцях палає СВІТЛО і воно – НЕЗГАСНЕ! Ми маємо спільне бажання - жити у вільній, прогресивній, заможній і незалежній державі!
ЗІ СВЯТОМ, сучасні ПРОМЕТЕЇ І КІБОРГИ ЕНЕРГЕТИКИ!
Низький уклін кожному за професіоналізм і витримку! Велика шана, повага ВЕТЕРАНАМ енергетики!
Здоров’я всім, успіху, удачі, МИРНОГО МАЙБУТТЯ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
З повагою генеральний директор АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» Андрій Поліщук та колектив підприємства.