![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Найкраще свято – мамине свято_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2017-03/1_0.jpg?itok=7OwqTmC8)
Найкраще свято – мамине свято
«Найкраще свято – мамине свято», - під таким заголовком триває оголошений профспілковим комітетом ПАТ «Вінницяобленерго» конкурс дитячого малюнку. Участь у ньому взяли 100 дітей. Всі вони доньки і сини працівників нашого Товариства. Найменшому конкурсанту 4 рочки, а загалом вік учасників - до 14 років. Нині всі роботи виставлено у холі управління ПАТ «Вінницяобленерго» , що викликало неабиякий інтерес як у працівників, так і у відвідувачів. Всі із задоволенням розглядають різнобарв'я дитячої фантазії. Зазначають, що кожна робота – то окремий світ, змальований безпосередньою уявою малечі.
Незабаром конкурсне журі на чолі з головою профспілкового комітету Олександром Вдовиченком визначить найкращих і після 15 березня оголосить результати конкурсу.
- До цьогорічного конкурсі дитячого малюнку подано більше робіт, ніж торік. Можливо тому, що тема доволі мила, адже присвячена найдорожчій у світі людині – мамі. Всі учасники конкурсу – діти наших працівників. Найкращі роботи отримають не лише переможні місця, а й призи,- повідомив Олександр Вдовиченко.