![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 НЕ ЗАБУВАЙМО!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-04/01_2.jpg?itok=3MTn21WE)
НЕ ЗАБУВАЙМО!
26 квітня 2023
У 37-у річницю найстрашнішої в історії людства техногенної аварії на Чорнобильській АЕС згадаймо про ліквідаторів її наслідків. Про тих, хто усвідомлено й жертовно на світанку 26 квітня 1986 року віддав своє життя і здоров’я у ядерному котлі, хто далі мужньо проніс свою вахту і відвів ще більшу біду. Чорнобиль - це гіркий наш спомин і вічний біль...
В АТ «Вінницяобленерго» працюють 20 ліквідаторів. Сердечна подяка їм та усім, хто працював над усуненням наслідків цієї жахливої катастрофи. Шановні, будьте здорові, живіть довго і попри труднощі військового часу та проблеми – дочекайтеся перемоги та миру з вірою у найкраще! А тим ліквідаторам, хто відійшов у вічність – Світла і Вічна Пам’ять!