![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 ОБЕРЕЖНО: У ЛИПНЕВУ СПЕКУ Є НЕБЕЗПЕКА!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-07/347614066_707337338072492_2071891332521965995_n.jpg?itok=AqFd4L9W)
ОБЕРЕЖНО: У ЛИПНЕВУ СПЕКУ Є НЕБЕЗПЕКА!
Шановні вінничани! В аномально спекотні липневі дні в області спостерігається пожежононебезпечна ситуація. Про це повідомляє ДСНС України у Вінницькій області. Енергетики Вінниччини також наголошують, що протягом пожежонебезпечного періоду бажано бути особливо пильними та обережними! Виїжджаючи за необхідністю у лісові масиви, на дачу, в поля - будьте, будь ласка, пильні та обережні, дотримуйтесь правил пожежної безпеки, особливо, перебуваючи в охоронних зонах ліній електропередач або біля об’єктів енергетики.
Пам’ятайте прості правила:
тримайте запальнички та сірники поза полем зору дітей та у недосяжних для них місцях;
не допускайте складання в охоронних зонах повітряних ліній соломи, сіна, дров та інших горючих матеріалів;
не кидайте палаючі сірники і недопалки;
не запалюйте вогнище біля об’єктів електроенергетики;
не допускайте спалювання сухої трави, листя, вирубаних дерев і чагарників.
Не забувайте - порушення правил пожежної безпеки – пряма загроза навколишньому середовищу і життю людей!
При виникненні загрози пожежі в охоронній зоні ліній електропередач негайно телефонуйте на цілодобову телефонну лінію компанії - 0 800-217-217 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів на території України) або на 101.