![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Обговорено профспілкові питання_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2017-04/11.jpg?itok=TgABTC3e)
Обговорено профспілкові питання
Напередодні вихідних відбулось планове відкрите засідання профспілкового комітету ПАТ «Вінницяобленерго». Його провів голова ППО Товариства Олександр Вдовичено за участі директора з персоналу Віталія Хребтія і голів цехових профспілкових комітетів СО. Спільно розглянули низку питань порядку денного. Зокрема йшлося про виконання колективного договору ПАТ «Вінницяобленерго» за 1 квартал 2017 року. Інформацію з цієї теми підготували начальник відділу мотивації та оплати праці управління Сергій Побігай та бухгалтер профкому ППО Анатолій Жуковський. Обговорили також питання щодо проведення XII Спартакіади серед трудових колективів і літнього оздоровлення працівників та членів їхніх родин, зокрема, дітей. Завершилось зібрання проведенням навчального семінару, який присвятили темі покращення подальшої організаційної роботи профспілчан.