Піклуємося про безпеку школярів
На початку кожного навчального року АТ "Вінницяобленерго" надає в Департамент освіти ОДА інформацію для використання на уроках ОБЖД.
Це інформація про небезпеку електричного струму, правила поводження в місцях проходження ПЛ та розміщення трансформаторних підстанцій, використання електроенергії в побуті тощо.
Також фахівцями з ОП проводяться лекції в школах на тему електробезпеки.
Так, нещодавно, на початку нового навчального року начальник СОП Сергій Козак та інженер з ОП СО ВЦЕМ Валентин Дегтяр провели лекції з електробезпеки в Агрономічненському ліцеї.
Також Сергій Козак зустрівся з заступником начальника Управління освіти та науки Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної військової адміністрації Анатолієм Калєтніком.
Спілкувались про проблему електротравматизму дітей та населення на обладнанні електромереж АТ «Вінницяобленерго», повязаного з крадіжками металів, необережного поводження біля ПЛ, порушення правил охорони електричних мереж та надали інформаційні матеріали (плакати, журнали, відеофільми) для використання при навчанні дітей.