![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Повідомлення від наших високовольтників з Херсонщини._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-08/5865a6b7-305e-49a0-ad2b-1cd863e50f05_0.jpg?itok=JPEGXLca)
Повідомлення від наших високовольтників з Херсонщини.
Бригада №1 старшого майстра служби ліній електропередач 35кВ і вище (Вінницька дільниця) Ігоря Філіповича та майстра Дмитра Лисенка виконала свою роботу з відновлення енергопостачання на Херсонщині. Тричі вона вирушала на допомогу колегам з Акціонерне товариство "Херсонобленерго", аби виконати ремонтні роботи на пошкоджених ворогом повітряних лініях напругою 35 кВ. Наші майстри, електромонтери та водії працювали по два тижні (загалом - 6 тижнів) у надскладних умовах: на розмінованих саперами, понівечених війною і знелюднених територіях, під немилосердно палючим сонцем, з ризиком у будь-яку мить бути обстріляними ворогом, адже зовсім поруч передова. Як повідомив Ігор Філіпович, свою роботу хлопці виконали сумлінно. Лінія, яку ремонтували, вже запрацювала. Вінницькі високовольтники повертаються додому. Чекаємо!!! І щиро дякуємо нашим сміливим, працьовитим і самовідданим енергетикам!