![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Повідомлення від ЦДС._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-10/1_11.jpg?itok=erCqtF4n)
Повідомлення від ЦДС.
25 жовтня 2023
Днями на базі СО «Гайсинські ЕМ» провели заключне технічне навчання оперативного та оперативно-виробничого персоналу структурної одиниці (СО), а також служби підстанцій СП-35 кВ і вище, - повідомила Центральна диспетчерська служба (ЦДС).
Під час навчань детально розглянули питання оперативного обслуговування обладнання підстанцій (ПС) на поточний рік, провели аналіз допущених у минулому помилок, тощо.
Подібні навчання проводяться раз на рік для кожної дільниці, яких у Товаристві 28. Мета навчань - покращити знання персоналу щодо оперативного обслуговування обладнання під час планових робіт та технологічних порушень.