![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Прес-анонс для ЗМІ_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2019-10/1cfik.jpg?itok=7YG3Smdu)
Прес-анонс для ЗМІ
З метою об’єктивного розкриття теми щодо проблемного питання заборгованості КП «Вінницяоблводоканал» перед АТ «Вінницяобленерго, розподільча енергетична компанія організовує прес-конференцію для представників масової інформації. Вона відбудеться завтра, у вівторок 22 жовтня, о 12.00 за адресою м. Вінниця, вул. Магістратська, 2 (колишня вул. Першотравнева), управління обленерго.
Шановні журналісти, запрошуємо взяти участь у даному заході.
На ваші питання в межах окресленої теми відповідатимуть генеральний директор АТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук, директор комерційний Олексій Тарарака, керівництво Вінницьких міських електромереж, директор ТОВ "Енера Вінниця" Олександр Близнюк та представники профспілки АТ «Вінницяобленерго».
Преc-група АТ «Вінницяобленерго».