![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Про наших бухгалтерів._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-07/0.jpg?itok=-TqlFa4u)
Про наших бухгалтерів.
Напередодні нового робочого тижня був День бухгалтерів, економістів та фінансистів. Нині це чи не найзатребуваніші сучасні професії. У нашій компанії працює 90 таких фахівців. Усі з них добре розуміються не лише у питаннях дебіта і кредита, а й у тонкощах трудового законодавства, законодавства в бухгалтерській галузі, основ аудиту, статистики та фінансів. Звісно, святкування професійного дня відкладено після української Перемоги. Нині у наших бухгалтерів, економістів і фінансистів триває щоденна і відповідальна праця. Від неї багато в чому залежить робота як кожного працівника АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО», так і компанії в цілому. Дякуємо їм за це! Дякуємо ЗСУ за можливість працювати і бажаємо усім успішного плідного робочого тижня! Разом до Перемоги!