![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Про навчання оперативного персоналу електромереж._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-07/2.jpg?itok=NObGyoB3)
Про навчання оперативного персоналу електромереж.
В Оратові відбулось технічне навчання оперативного персоналу електромереж. Організували та провели їх працівники Центральної диспетчерської служби (ЦДС) АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» спільно зі службами охорони праці, службою підстанцій 35 кВ і вище та службою релейного захисту і автоматики. Як повідомив начальник ЦДС Василь Поліщук, такі навчання – це важливий виробничий захід, що проводиться з метою поглиблення знань диспетчерів району мереж та вдосконалення їхніх професійних навичок. З його слів, у літній період подібні навчання відбуваються щотижня згідно запланованого графіка. Цього разу їх проведено для диспетчерів Оратівської дільниці Вінницьких східних ЕМ (ВСЕМ). У ході навчань розглянули питання оперативного обслуговування підстанцій 35кВ та обладнання, а також дотримання вимог охорони праці під час виробничої діяльності.