![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Про онлайн-вебінар для спеціалістів, які працюють в умовах воєнного стану._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-09/baza-kopiya_3.jpg?itok=tycDEP11)
Про онлайн-вебінар для спеціалістів, які працюють в умовах воєнного стану.
27 вересня 2023
Працівники служби охорони праці (СОП) АТ "Вінницяобленерго" взяли участь у Всеукраїнському онлайн-вебінарі «Безпека та здоров’я на роботі: Європейська школа керування ризиками Джаннет Аршимової».
Мета – підготовка українських спеціалістів з керування ризиками в системах управління безпекою та здоров’ям на роботі, які працюють в умовах воєнного стану.
Безпосередньо прослухали лекції провідних вітчизняних та міжнародних фахівців начальник СОП – Сергій Козак, заступник начальника СОП – Максим Никитенко та провідний інженер – Артем Пийвода. З їх слів вебінар був доволі корисним та повчальним. Отримані знання передадуть далі колегам по роботі.