![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Про роботу зі споживачами._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-11/400160915_181824971653464_6041042503068133339_n.jpg?itok=iCzYBi5A)
Про роботу зі споживачами.
15 листопада 2023
У Хмільницьких ЕМ успішно працює Сервісний Центр обслуговування клієнтів. Докладна розповідь про це на сторінці структурної одиниці у Фейсбук.
Додамо, що в усіх 8-ми структурних одиницях нашого Товариства працюють аналогічні сервіси. Вони діють за принципом роботи «єдиного вікна». Наші працівники стараються надавати усі послуги максимально швидко і якісно. Оперативність, ефективність і якість – це, власне, основні принципи роботи зі споживачами.