![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Проведено виробничу нараду_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2016-10/img_8129.jpg?itok=Q7lF9fMh)
Проведено виробничу нараду
06 жовтня 2016
В управлінні ПАТ «Вінницяобленерго» відбулась виробнича нарада з питань приєднання об’єктів замовників до електричних мереж Товариства.
Провели її заступник директора технічного з перспективного розвитку Олександр Серб та заступник начальника відділу перспективного розвитку Сергій Грогуль. Спільно з учасниками заходу, а це головні інженери структурних підрозділів та працівники виробничо-технічних служб, вони обговорили поточні проблемні питання. Також надавалися пропозиції щодо оптимізації роботи, яку проводять СО Товариства і задіяні у даному процесі підрядні організації.
За словами Сергія Грогуля, кінцевою метою наради було відпрацювання механізму покращення якості надання послуг замовникам.