![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Привітання з Днем бухгалтера_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2014-07/flowers-and-gifts2.jpg?itok=9ScMV_cu)
Привітання з Днем бухгалтера
16 липня 2014
Дорогі бухгалтери
ПАТ “Вінницяобленерго”!
Ви – професіонали своєї справи! Саме від ваших знань, компетентності та відповідальності залежить ефективність роботи не лише колективу Товариства, а й енергетичної галузі Вінниччини в цілому.
З нагоди професійного свята Дня бухгалтера України прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність своєму обов’язку!
Від імені Дирекції щиро бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, успіхів, злагоди та добробуту в домівках. Нехай завжди і в усьому вас супроводжує удача, втілюються в життя найсміливіші плани під мирним небом нашої держави!
З повагою генеральний директор ПАТ”Вінницяобленерго” Ю.П. Касіч