![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Розрахунки споживачів у квітні_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2015-04/kartynka_rozrahunkiv.jpg?itok=lCS3LvtC)
Розрахунки споживачів у квітні
У відділі по роботі з юридичними споживачами електроенергії повідомили про стан розрахунків за використану електроенергію наших юридичних та побутових клієнтів. За 15 діб квітня 2015 року розрахунки споживачів ПАТ «Вінницяобленерго» за отриману електроенергію склали 105% за рахунок проведення оплати по графікам платежів та в рахунок погашення заборгованості.
Промислові підприємства області за 15 діб квітня оплатили 23,7 млн.грн., в тому числі 2,4 млн.грн. в рахунок погашення заборгованості, а решта згідно графіків платежів в рахунок споживання квітня місяця.
Сільське господарство оплатило 9,5 млн.грн., в тому числі 111 тис.грн. в рахунок погашення заборгованості, а решта згідно планових платежів квітня місяця.
Житлово-комунальне господарство оплатило 6,5 млн.грн., в тому числі 5,4 млн.грн. в рахунок погашення заборгованості .
Бюджетні організації за 15 діб квітня 2015 року оплатили 3,1 млн.грн., в тому числі в рахунок погашення заборгованості 2,3 млн.грн.
Бюджетні організації, згідно договорів, проводять розрахунки починаючи з 25-го числа поточного місяця.
За 15 діб квітня населення області розрахувалось за спожиту електроенергію на 59 %.