![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Шановні споживачі електроенергії!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2017-02/na_zvernennya.jpg?itok=Ar0Uv1aj)
Шановні споживачі електроенергії!
27 лютого 2017
ПАТ «Вінницяобленерго» дякує сумлінним споживачам за своєчасні розрахунки та дотримання умов договору. Вчасна оплата за електроенергію – це гарантія світла і затишку в ваших оселях. Нагадуємо, у вас є можливість надати показники електролічильника на останні дні лютого 2017 року та сплатити за діючими тарифами.
Також повідомляємо, що з 01 березня 2017 року відбудеться зміна тарифу згідно Постанови НКРЕКП України № 220 від 26.02.2015 року.
Дякуємо, що ви з нами!