![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Шановні вінничани!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2022-11/315519347_1266003784221887_2804621021135723618_n.jpg?itok=VodS_2kX)
Шановні вінничани!
15 листопада 2022
Внаслідок масованих рашистських ракетних обстрілів украінської енергосистеми автоматично відключилися лінії електропередач, що забезпечують передачу електроенергії в державі (автоматичне скидання навантаження за частотою). Це призвело до масових відключень електроенергії по всій Україні та у Вінницькій області зокрема близько 17 години поточної доби. Просимо з розумінням поставитися до проблеми з вимкненням електроенергії. Енергетики докладають максимум зусиль, аби подолати і темряву, і проклятого ворога! О 19 годині 20 хвилин згідно команди від ЧД РДЦ НЕК «Укренерго» споживачів заживлено на величину Р=50 МВт.
Тримаймося! Нас не здолати! Все буде Україна!!!