![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Сьогодні останній день передачі показів лічильника за березень._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-04/118413160_2724640267754642_1307631577814218980_n.jpg?itok=N-EQPGmN)
Сьогодні останній день передачі показів лічильника за березень.
03 квітня 2023
Шановні побутові споживачі! Нагадуємо, що сьогодні (3 квітня) – останній день передачі показів приладів обліку електроенергії за попередній місяць. Найзручніше зробити це через наші онлайн сервіси: VIBER
TELEGRAM
особистий кабінет
мобільний додаток.
Усі способи вказано на сайті АТ «Вінницяобленерго». Обирайте будь-який зручний для Вас варіант. Пам’ятайте, вчасна передача показів електролічильника – гарантія коректного формування рахунків!