![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» запрошує на роботу на вакантні посади._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-09/375750826_1286302088924110_3241216703643101472_n.jpg?itok=NJWCPb0D)
АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» запрошує на роботу на вакантні посади.
06 вересня 2023
Шановні колеги, мешканці та гості міста і області! АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» запрошує на роботу на вакантні посади:
1. Заступник директора комерційного з технічного забезпечення АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО"
Основні завдання та обов’язки:
- Оперативне керівництво підрозділами дирекції комерційної. Організація роботи й ефективної взаємодії структурних підрозділів. Забезпечення виконання встановлених показників роботи. Забезпечення кваліфікованими кадрами, створення безпечних і сприятливих умов для їх праці, дотримання вимог законодавства про охорону праці.
- Забезпечення виконання показників комерційного напрямку. Організація роботи підлеглого персоналу по виконанню завдань з розподілу електроенергії. Контроль проведення робіт по закупівлі електричної енергії на ринках е/е України.
- Проведення роботи по виявленню розкрадання електричної енергії.
- Організація укладення договорів на розподіл електроенергії та своєчасне внесення змін та доповнень до них.
- Організація роботи по експлуатації систем обліку електроенергії, своєчасна їх заміна. Контроль роботи електричних лічильників, по яких визначається надходження електроенергії в мережі Товаривства, структурних одиниць шляхом складання балансу по трансформаторних підстанціях.
- Контроль виконання споживачами встановлених договірних величин, режимів споживання електроенергії та потужності, проведення регулювальних заходів по вирівнюванню графіка навантаження та зниження споживання потужності в години максимуму енергосистеми.
- Виконання вимог чинного законодавства про ринок електричної енергії, Кодексу системи розподілу, Кодексу системи передачі, Кодексу комерційного обліку електричної енергії, Правил роздрібного ринку електричної енергії, трудового законодавства, інших нормативно-правових актів, що стосуються комерційного напрямку роботи.
- Вимоги до кандидата:
- Повна вища електротехнічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста;
- Досвід роботи за фахом – не менше 3 років;
- 5-та група з електробезпеки;
- Знання чинного законодавства про ринок електричної енергії, правил технічної експлуатації електричних мереж, влаштування електроустановок, правил та норм охорони праці;
- Організаторські здібності, навики ефективної комунікації, володіння персональним комп’ютером, уміння ефективно працювати для досягнення поставленої цілі.
- Резюме надсилати на електронну адресу: [email protected]
2. Директор філії (м.Конотоп) АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО"
Основні завдання та обов’язки:
- оперативне керівництво філією;
- організація виробничо-господарської, соціально-побутової та іншої діяльності;
- організація роботи й ефективної взаємодії структурних підрозділів філії з метою забезпечення безперебійного розподілу електричної енергії споживачам закріплених адміністративних районів;
- забезпечення виконання встановлених для філії показників роботи;
- забезпечення філії кваліфікованими кадрами, створення безпечних і сприятливих умов для їх праці, дотримання вимог законодавства про охорону праці;
- виконання вимог чинного законодавства про ринок електричної енергії, Кодексу системи розподілу, Кодексу системи передачі, Кодексу комерційного обліку електричної енергії, Правил роздрібного ринку електричної енергії, трудового законодавства, інших нормативно-правових актів, що стосуються належної роботи філії.
- Вимоги до кандидата:
- повна вища електротехнічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста
- стаж роботи за фахом - не менше 5 років, в т.ч. на посадах керівників нижчого рівня - не менше 3 років
- 5-а група з електробезпеки
- знання чинного законодавства про ринок електричної енергії, правил технічної експлуатації електричних мереж, влаштування електроустановок, основ економіки, організації виробництва, праці і управління, основ трудового законодавства, правил та норм охорони праці
- володіння персональним комп’ютером у режимі користувача
Резюме надсилати на електронну адресу: [email protected]
3. Заступник директора філії з розподілу електричної енергії АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" (м.Суми, Сумський р-н, м.Конотоп, м.Ромни, м.Шостка, м.Охтирка)
Основні завдання та обов’язки:
- Забезпечення виконання показників комерційного напрямку.
- Організація роботи підлеглого персоналу по виконанню завдань з розподілу електроенергії. Проведення роботи по виявленню розкрадання електричної енергії.
- Організація укладення договорів на розподіл електроенергії та своєчасне внесення змін та доповнень до них.
- Організація роботи по експлуатації систем обліку електроенергії, своєчасна їх заміна. Контроль роботи електричних лічильників, по яких визначається надходження електроенергії в мережі структурної одиниці шляхом складання балансу по трансформаторних підстанціях.
- Контроль виконання споживачами встановлених договірних величин, режимів споживання електроенергії та потужності, проведення регулювальних заходів по вирівнюванню графіка навантаження та зниження споживання потужності в години максимуму енергосистеми.
- Виконання вимог чинного законодавства про ринок електричної енергії, Кодексу системи розподілу, Кодексу системи передачі, Кодексу комерційного обліку електричної енергії, Правил роздрібного ринку електричної енергії, трудового законодавства, інших нормативно-правових актів, що стосуються комерційного напрямку роботи структурної одиниці.
Вимоги до кандидата:
- Повна вища електротехнічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста;
- Досвід роботи за фахом – не менше 3 років;
- 5-та група з електробезпеки;
- Знання державних нормативних актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, питання улаштування і технічної експлуатації електроустановок споживачів, технічної експлуатації електричних станцій і мереж, правил безпечного виконання робіт, організації виробництва, технології виконання робіт, охорони праці;
- Організаторські здібності, навики ефективної комунікації, володіння персональним комп’ютером, уміння ефективно працювати для досягнення поставленої цілі;
Резюме надсилати на електронну адресу: [email protected]