![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Синоптики попереджають_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2024-06/d17928a6-ba9a-46b2-bea4-084e8fcb25ce.jpg?itok=16jotGTC)
Синоптики попереджають
На наступну добу, 12 червня, є попередження від Вінницький обласний центр з гідрометеорології про небезпечні метеорологічні явища:
по області – очікується гроза, місцями шквал 15-20 м/с, вночі значний дощ;
по Вінниці – також гроза, шквал 15-20 м/с, вночі значний дощ.
Перший (I) рівень небезпечності – жовтий!
Друзі, будьте особливо обережними!
Під час негоди поводьтеся безпечно:
у час сильних поривів вітру - не знаходьтеся під лініями електропередач;
у разі обірваного електричного проводу - не підходьте до нього на відстань ближче 8 метрів та не допускати до нього інших осіб до приїзду працівників Товариства;
не торкайтеся обірваного електричного проводу і не намагайтеся його прибрати;
не намагайтеся самостійно усунути пошкодження в електромережах, при цьому варто не забувати, що електричні дроти часто проходять поряд з дротами телекомунікаційних мереж;
у випадку виявлення пошкодження в електричних мережах негайно повідомте в Сall-центр нашого Товариства за телефоном 0-800-217-217 (дзвінки безкоштовно на території України та з мобільного), (0432) 65 95 95 або черговому диспетчеру електромереж відповідного району.
Бережіть себе і тих, хто поруч!