![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Триває Всеукраїнська акція "За чисте довкілля"._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-04/2.jpg?itok=sYgdPYQv)
Триває Всеукраїнська акція "За чисте довкілля".
13 квітня 2023
Працівники АТ «Вінницяобленерго» активно долучилися до неї. Зокрема стараються, аби виробничі території були без сміття і закликають до того усіх, кому не байдуже довкілля нашої країни та Вінниччини. Насправді, дуже просто бути свідомими, не смітити та утримувати довкілля у чистоті! Наша природа як ніколи потребує розуміння і захисту з боку людини!
Тож будьмо ГОСПОДАРЯМИ! Збережемо ПРИРОДУ для майбутніх поколінь – збережемо і УКРАЇНУ!
На фото: працівники Вінницьких міських ЕМ та служби технічної підтримки управління АТ «Вінницяобленерго» під час вивезення ПЕТ пляшок і передачі інших видів відходів (папір, скло тощо), як вторинної сировини, для подальшої переробки й утилізації.