![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Ускладнення погодних умов спричинили вимкнення електрики_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2017-06/e4980afb929caa9a18f20e68e53bf26e.jpg?itok=D2Y52_ph)
Ускладнення погодних умов спричинили вимкнення електрики
27 червня 2017
Через несприятливі погодні умови з 26 на 27 червня мали місце аварійні відключення електроенергії в Крижопільському, Липовецькому, Оратівському, Тиврівському, Тростянецькому, Чернівецькому і Ямпільському районах. Вимкнено 16 повітряних ліній електропередач (ПЛ 6-10 кВ), 2 з яких частково, 189 трансформаторних підстанцій. На 8 годину ранку залишаються без електрики 23 населених пункти, один – частково. До ліквідації наслідків негоди залучені аварійно-ремонтні бригади обленерго.