![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Увага! Прес-анонс_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2015-03/111_press-konferencyya.jpg?itok=-fvn2SvK)
Увага! Прес-анонс
26 березня 2015
27 березня в управлінні ПАТ “Вінницяобленерго” відбудеться прес-конференція директора комерційного Ганни Пістружак, а також інших керівників Товариства щодо виконання в області рішення НКРЕ (Національної комісії регулювання електроенергетики України) про поетапне підвищення тарифів на електроенергію для населення.
До участі в прес-коеференції запрошені представники засобів масової інформації Вінниччини.
Початок заходу: 10:00